Πλαστική Στήθους
| ΥΨΟΣ | 1.70 |
| ΒΑΡΟΣ | 60 kg |
| ΕΝΘΕΜΑ | 230cc |
| ΤΕΧΝΙΚΗ | Μυοδιαχωριστική διπλού επιπέδου τεχνική (Muscle – splitting Dual plane) |
| ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ | Ψευδοπτωτικός Μαστός |
https://www.rodopoulou.gr/%CE%B5%CF%80%CE%B5%CE%BC%CE%B2%CE%B1%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AD%CF%82-%CE%B8%CE%B5%CF%81%CE%B1%CF%80%CE%B5%CE%AF%CE%B5%CF%82/%CF%80%CF%81%CF%8C%CF%83%CF%89%CF%80%CE%BF/facelift/itemlist/category/16-%CF%80%CE%BB%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AE-%CF%83%CF%84%CE%AE%CE%B8%CE%BF%CF%85%CF%82?start=0#sigProId85c9ee7217
| ΥΨΟΣ | 1.68 |
| ΒΑΡΟΣ | 52 kg |
| ΕΝΘΕΜΑ | 250cc |
| ΤΕΧΝΙΚΗ | Διπλού επιπέδου (Dual plane) |
| ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ | Μισό κάτω από τον μυ, μισό κάτω από την περιτονία |
https://www.rodopoulou.gr/%CE%B5%CF%80%CE%B5%CE%BC%CE%B2%CE%B1%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AD%CF%82-%CE%B8%CE%B5%CF%81%CE%B1%CF%80%CE%B5%CE%AF%CE%B5%CF%82/%CF%80%CF%81%CF%8C%CF%83%CF%89%CF%80%CE%BF/facelift/itemlist/category/16-%CF%80%CE%BB%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AE-%CF%83%CF%84%CE%AE%CE%B8%CE%BF%CF%85%CF%82?start=0#sigProIdd7691eb676
| ΥΨΟΣ | 1.55 |
| ΒΑΡΟΣ | 50kg |
| ΕΝΘΕΜΑ | 270cc |
| ΤΕΧΝΙΚΗ | Διπλού επιπέδου (Dual plane) |
| ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ | Ψευδοπτωτικός Μαστός – άδειο το πάνω τμήμα του μαστού |
https://www.rodopoulou.gr/%CE%B5%CF%80%CE%B5%CE%BC%CE%B2%CE%B1%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AD%CF%82-%CE%B8%CE%B5%CF%81%CE%B1%CF%80%CE%B5%CE%AF%CE%B5%CF%82/%CF%80%CF%81%CF%8C%CF%83%CF%89%CF%80%CE%BF/facelift/itemlist/category/16-%CF%80%CE%BB%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AE-%CF%83%CF%84%CE%AE%CE%B8%CE%BF%CF%85%CF%82?start=0#sigProId501182841d
| ΥΨΟΣ | 1.68 |
| ΒΑΡΟΣ | 68kg |
| ΕΝΘΕΜΑ | 350cc |
| ΤΕΧΝΙΚΗ | Υποπεριτονιακή (SubFascial) |
| ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ | pinch test >3cm |
https://www.rodopoulou.gr/%CE%B5%CF%80%CE%B5%CE%BC%CE%B2%CE%B1%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AD%CF%82-%CE%B8%CE%B5%CF%81%CE%B1%CF%80%CE%B5%CE%AF%CE%B5%CF%82/%CF%80%CF%81%CF%8C%CF%83%CF%89%CF%80%CE%BF/facelift/itemlist/category/16-%CF%80%CE%BB%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AE-%CF%83%CF%84%CE%AE%CE%B8%CE%BF%CF%85%CF%82?start=0#sigProId1fffc866ae
| ΥΨΟΣ | 1.65 |
| ΒΑΡΟΣ | 55kg |
| ΕΝΘΕΜΑ | δεξ: 310cc αρ: 270cc |
| ΤΕΧΝΙΚΗ | Υποπεριτονιακή (SubFascial) |
| ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ | Ανισομαστία – Δεξιό μικρότερο από αριστερό |
https://www.rodopoulou.gr/%CE%B5%CF%80%CE%B5%CE%BC%CE%B2%CE%B1%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AD%CF%82-%CE%B8%CE%B5%CF%81%CE%B1%CF%80%CE%B5%CE%AF%CE%B5%CF%82/%CF%80%CF%81%CF%8C%CF%83%CF%89%CF%80%CE%BF/facelift/itemlist/category/16-%CF%80%CE%BB%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AE-%CF%83%CF%84%CE%AE%CE%B8%CE%BF%CF%85%CF%82?start=0#sigProIdf4e613ef23
| ΥΨΟΣ | 1,68 |
| ΒΑΡΟΣ | 52 kg |
| ΕΝΘΕΜΑ | 310 cc |
| ΤΕΧΝΙΚΗ | Υποπεριτονιακή (SubFascial) |
| ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ | pinch test >3cm |
https://www.rodopoulou.gr/%CE%B5%CF%80%CE%B5%CE%BC%CE%B2%CE%B1%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AD%CF%82-%CE%B8%CE%B5%CF%81%CE%B1%CF%80%CE%B5%CE%AF%CE%B5%CF%82/%CF%80%CF%81%CF%8C%CF%83%CF%89%CF%80%CE%BF/facelift/itemlist/category/16-%CF%80%CE%BB%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AE-%CF%83%CF%84%CE%AE%CE%B8%CE%BF%CF%85%CF%82?start=0#sigProId2b12046d33
Ακολουθήστε μας
