Πλαστική Στήθους
| ΥΨΟΣ | 1.57 |
| ΒΑΡΟΣ | 48 kg |
| ΕΝΘΕΜΑ | 390 cc |
| ΤΕΧΝΙΚΗ | Υποπεριτονιακή (SubFascial) |
| ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ | pinch test >3cm |
https://www.rodopoulou.gr/%CE%B5%CF%80%CE%B5%CE%BC%CE%B2%CE%B1%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AD%CF%82-%CE%B8%CE%B5%CF%81%CE%B1%CF%80%CE%B5%CE%AF%CE%B5%CF%82/%CF%80%CF%81%CF%8C%CF%83%CF%89%CF%80%CE%BF/facelift/itemlist/category/16-%CF%80%CE%BB%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AE-%CF%83%CF%84%CE%AE%CE%B8%CE%BF%CF%85%CF%82?start=30#sigProIdf12d0f8d7a
| ΥΨΟΣ | 1.63 |
| ΒΑΡΟΣ | 50 |
| ΕΝΘΕΜΑ | 270 cc |
| ΤΕΧΝΙΚΗ | Διπλού επιπέδου (Dual plane) |
| ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ | Δεξιό στήθος κάθεται πιο κάτω από ότι το αριστερό (pinch test <3cm) |
https://www.rodopoulou.gr/%CE%B5%CF%80%CE%B5%CE%BC%CE%B2%CE%B1%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AD%CF%82-%CE%B8%CE%B5%CF%81%CE%B1%CF%80%CE%B5%CE%AF%CE%B5%CF%82/%CF%80%CF%81%CF%8C%CF%83%CF%89%CF%80%CE%BF/facelift/itemlist/category/16-%CF%80%CE%BB%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AE-%CF%83%CF%84%CE%AE%CE%B8%CE%BF%CF%85%CF%82?start=30#sigProIdaea5cc0e25
| ΥΨΟΣ | 1.67 |
| ΒΑΡΟΣ | 58 kg |
| ΕΝΘΕΜΑ | 310 cc |
| ΤΕΧΝΙΚΗ | Μυοδιαχωριστική διπλού επιπέδου τεχνική (Muscle – splitting Dual plane) |
| ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ | Ψευδοπτωτικός μαστός – Ασσυμετρία Διαφορετική υφή ή υπομάστια πτυχή |
https://www.rodopoulou.gr/%CE%B5%CF%80%CE%B5%CE%BC%CE%B2%CE%B1%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AD%CF%82-%CE%B8%CE%B5%CF%81%CE%B1%CF%80%CE%B5%CE%AF%CE%B5%CF%82/%CF%80%CF%81%CF%8C%CF%83%CF%89%CF%80%CE%BF/facelift/itemlist/category/16-%CF%80%CE%BB%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AE-%CF%83%CF%84%CE%AE%CE%B8%CE%BF%CF%85%CF%82?start=30#sigProIda08ffc966b
| ΥΨΟΣ | 1.60 |
| ΒΑΡΟΣ | 50kg |
| ΕΝΘΕΜΑ | 270cc |
| ΤΕΧΝΙΚΗ | Υποπεριτονιακή (SubFascial) |
| ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ | pinch test >3cm |
https://www.rodopoulou.gr/%CE%B5%CF%80%CE%B5%CE%BC%CE%B2%CE%B1%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AD%CF%82-%CE%B8%CE%B5%CF%81%CE%B1%CF%80%CE%B5%CE%AF%CE%B5%CF%82/%CF%80%CF%81%CF%8C%CF%83%CF%89%CF%80%CE%BF/facelift/itemlist/category/16-%CF%80%CE%BB%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AE-%CF%83%CF%84%CE%AE%CE%B8%CE%BF%CF%85%CF%82?start=30#sigProId7cd7e89063
| ΥΨΟΣ | 1.65 |
| ΒΑΡΟΣ | 57 kg |
| ΕΝΘΕΜΑ | 330 cc |
| ΤΕΧΝΙΚΗ | Διπλού επιπέδου (Dual plane) |
| ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ | Ψευδοπτωτικός μαστός Δεξια θηλή πιο κάτω από την αριστερή Ο Δεξιός μαστός “κάθεται” πιο κα΄τω απ' ότι ο αριστερός. |
https://www.rodopoulou.gr/%CE%B5%CF%80%CE%B5%CE%BC%CE%B2%CE%B1%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AD%CF%82-%CE%B8%CE%B5%CF%81%CE%B1%CF%80%CE%B5%CE%AF%CE%B5%CF%82/%CF%80%CF%81%CF%8C%CF%83%CF%89%CF%80%CE%BF/facelift/itemlist/category/16-%CF%80%CE%BB%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AE-%CF%83%CF%84%CE%AE%CE%B8%CE%BF%CF%85%CF%82?start=30#sigProIdda7757a8e2
https://www.rodopoulou.gr/%CE%B5%CF%80%CE%B5%CE%BC%CE%B2%CE%B1%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AD%CF%82-%CE%B8%CE%B5%CF%81%CE%B1%CF%80%CE%B5%CE%AF%CE%B5%CF%82/%CF%80%CF%81%CF%8C%CF%83%CF%89%CF%80%CE%BF/facelift/itemlist/category/16-%CF%80%CE%BB%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AE-%CF%83%CF%84%CE%AE%CE%B8%CE%BF%CF%85%CF%82?start=30#sigProIdf0d1f7394d
Ακολουθήστε μας
