Πλαστική Στήθους
| ΥΨΟΣ | 1.60 |
| ΒΑΡΟΣ | 50 kg |
| ΕΝΘΕΜΑ | 270 cc |
| ΤΕΧΝΙΚΗ | Μυοδιαχωριστική διπλού επιπέδου τεχνική (Muscle – splitting Dual plane) |
| ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ | Ψευδοπτωτικός Μαστός |
https://www.rodopoulou.gr/%CE%B5%CF%80%CE%B5%CE%BC%CE%B2%CE%B1%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AD%CF%82-%CE%B8%CE%B5%CF%81%CE%B1%CF%80%CE%B5%CE%AF%CE%B5%CF%82/%CF%80%CF%81%CF%8C%CF%83%CF%89%CF%80%CE%BF/facelift/itemlist/category/16-%CF%80%CE%BB%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AE-%CF%83%CF%84%CE%AE%CE%B8%CE%BF%CF%85%CF%82?start=18#sigProId3c070048c4
| ΥΨΟΣ | 1,75 |
| ΒΑΡΟΣ | 58 kg |
| ΕΝΘΕΜΑ | 290 cc |
| ΤΕΧΝΙΚΗ | Μυοδιαχωριστική διπλού επιπέδου τεχνική (Muscle – splitting Dual plane) |
| ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ | Δεξιά θηλή πιο κάτω από την αριστερή |
https://www.rodopoulou.gr/%CE%B5%CF%80%CE%B5%CE%BC%CE%B2%CE%B1%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AD%CF%82-%CE%B8%CE%B5%CF%81%CE%B1%CF%80%CE%B5%CE%AF%CE%B5%CF%82/%CF%80%CF%81%CF%8C%CF%83%CF%89%CF%80%CE%BF/facelift/itemlist/category/16-%CF%80%CE%BB%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AE-%CF%83%CF%84%CE%AE%CE%B8%CE%BF%CF%85%CF%82?start=18#sigProId4cf136aec9
| ΥΨΟΣ | 1.78 |
| ΒΑΡΟΣ | 62 kg |
| ΕΝΘΕΜΑ | 290 cc |
| ΤΕΧΝΙΚΗ | Υποπεριτονιακή (SubFascial) |
| ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ | pinch test >3cm |
https://www.rodopoulou.gr/%CE%B5%CF%80%CE%B5%CE%BC%CE%B2%CE%B1%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AD%CF%82-%CE%B8%CE%B5%CF%81%CE%B1%CF%80%CE%B5%CE%AF%CE%B5%CF%82/%CF%80%CF%81%CF%8C%CF%83%CF%89%CF%80%CE%BF/facelift/itemlist/category/16-%CF%80%CE%BB%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AE-%CF%83%CF%84%CE%AE%CE%B8%CE%BF%CF%85%CF%82?start=18#sigProId9e258f57d3
| ΥΨΟΣ | 1.58 |
| ΒΑΡΟΣ | 50 kg |
| ΕΝΘΕΜΑ | 310 cc |
| ΤΕΧΝΙΚΗ | |
| ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ | Δεξιός μαστός “κάθεται” πιο κάτω σε σχέση με τον αριστερό Δεξιά θηλή πιο κάτω απ' ότι αριστερά. |
https://www.rodopoulou.gr/%CE%B5%CF%80%CE%B5%CE%BC%CE%B2%CE%B1%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AD%CF%82-%CE%B8%CE%B5%CF%81%CE%B1%CF%80%CE%B5%CE%AF%CE%B5%CF%82/%CF%80%CF%81%CF%8C%CF%83%CF%89%CF%80%CE%BF/facelift/itemlist/category/16-%CF%80%CE%BB%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AE-%CF%83%CF%84%CE%AE%CE%B8%CE%BF%CF%85%CF%82?start=18#sigProIdad4a858bc3
| ΥΨΟΣ | 1.66 |
| ΒΑΡΟΣ | 57 kg |
| ΕΝΘΕΜΑ | 250 cc |
| ΤΕΧΝΙΚΗ | Υποπεριτονιακή (SubFascial) |
| ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ | pinch test >3cm Θηλές με κλίση προς τα έξω |
https://www.rodopoulou.gr/%CE%B5%CF%80%CE%B5%CE%BC%CE%B2%CE%B1%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AD%CF%82-%CE%B8%CE%B5%CF%81%CE%B1%CF%80%CE%B5%CE%AF%CE%B5%CF%82/%CF%80%CF%81%CF%8C%CF%83%CF%89%CF%80%CE%BF/facelift/itemlist/category/16-%CF%80%CE%BB%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AE-%CF%83%CF%84%CE%AE%CE%B8%CE%BF%CF%85%CF%82?start=18#sigProId9f5a69d7ed
| ΥΨΟΣ | 1.75 |
| ΒΑΡΟΣ | 60 kg |
| ΕΝΘΕΜΑ | 330 cc |
| ΤΕΧΝΙΚΗ | Υποπεριτονιακή (SubFascial) |
| ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ | pinch test >3cm |
https://www.rodopoulou.gr/%CE%B5%CF%80%CE%B5%CE%BC%CE%B2%CE%B1%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AD%CF%82-%CE%B8%CE%B5%CF%81%CE%B1%CF%80%CE%B5%CE%AF%CE%B5%CF%82/%CF%80%CF%81%CF%8C%CF%83%CF%89%CF%80%CE%BF/facelift/itemlist/category/16-%CF%80%CE%BB%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AE-%CF%83%CF%84%CE%AE%CE%B8%CE%BF%CF%85%CF%82?start=18#sigProIdf66ec07e35
Ακολουθήστε μας
