Πλαστική Στήθους
| ΥΨΟΣ | 1.74 |
| ΒΑΡΟΣ | 61 kg |
| ΕΝΘΕΜΑ | 230 cc |
| ΤΕΧΝΙΚΗ | Διπλού επιπέδου (Dual plane) |
| ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ | pinch test <3cm (Δεξιά θηλή και στήθος πιο κάτω από το αριστερό) |
https://www.rodopoulou.gr/%CE%B5%CF%80%CE%B5%CE%BC%CE%B2%CE%B1%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AD%CF%82-%CE%B8%CE%B5%CF%81%CE%B1%CF%80%CE%B5%CE%AF%CE%B5%CF%82/%CF%80%CF%81%CF%8C%CF%83%CF%89%CF%80%CE%BF/facelift/itemlist/category/16-%CF%80%CE%BB%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AE-%CF%83%CF%84%CE%AE%CE%B8%CE%BF%CF%85%CF%82?start=12#sigProId2030368402
| ΥΨΟΣ | 1.68 |
| ΒΑΡΟΣ | 55 kg |
| ΕΝΘΕΜΑ | 230 cc |
| ΤΕΧΝΙΚΗ | Διπλού επιπέδου (Dual plane) |
| ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ | pinch test <3cm |
https://www.rodopoulou.gr/%CE%B5%CF%80%CE%B5%CE%BC%CE%B2%CE%B1%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AD%CF%82-%CE%B8%CE%B5%CF%81%CE%B1%CF%80%CE%B5%CE%AF%CE%B5%CF%82/%CF%80%CF%81%CF%8C%CF%83%CF%89%CF%80%CE%BF/facelift/itemlist/category/16-%CF%80%CE%BB%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AE-%CF%83%CF%84%CE%AE%CE%B8%CE%BF%CF%85%CF%82?start=12#sigProIdf03118e9f0
| ΥΨΟΣ | 1.73 |
| ΒΑΡΟΣ | 60 kg |
| ΕΝΘΕΜΑ | 290 cc |
| ΤΕΧΝΙΚΗ | Μυοδιαχωριστική διπλού επιπέδου τεχνική (Muscle – splitting Dual plane) |
| ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ | Ψευδοπτωτικός Μαστός |
https://www.rodopoulou.gr/%CE%B5%CF%80%CE%B5%CE%BC%CE%B2%CE%B1%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AD%CF%82-%CE%B8%CE%B5%CF%81%CE%B1%CF%80%CE%B5%CE%AF%CE%B5%CF%82/%CF%80%CF%81%CF%8C%CF%83%CF%89%CF%80%CE%BF/facelift/itemlist/category/16-%CF%80%CE%BB%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AE-%CF%83%CF%84%CE%AE%CE%B8%CE%BF%CF%85%CF%82?start=12#sigProId56502f3abe
| ΥΨΟΣ | 1.67 |
| ΒΑΡΟΣ | 52 |
| ΕΝΘΕΜΑ | 290 cc |
| ΤΕΧΝΙΚΗ | Διπλού επιπέδου (Dual plane) |
| ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ | pinch test <3cm |
https://www.rodopoulou.gr/%CE%B5%CF%80%CE%B5%CE%BC%CE%B2%CE%B1%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AD%CF%82-%CE%B8%CE%B5%CF%81%CE%B1%CF%80%CE%B5%CE%AF%CE%B5%CF%82/%CF%80%CF%81%CF%8C%CF%83%CF%89%CF%80%CE%BF/facelift/itemlist/category/16-%CF%80%CE%BB%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AE-%CF%83%CF%84%CE%AE%CE%B8%CE%BF%CF%85%CF%82?start=12#sigProId784a1c8041
| ΥΨΟΣ | 1.70 |
| ΒΑΡΟΣ | 55 kg |
| ΕΝΘΕΜΑ | 250 cc |
| ΤΕΧΝΙΚΗ | Μυοδιαχωριστική διπλού επιπέδου τεχνική (Muscle – splitting Dual plane) |
| ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ | Ψευδοπτωτικός Μαστός |
https://www.rodopoulou.gr/%CE%B5%CF%80%CE%B5%CE%BC%CE%B2%CE%B1%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AD%CF%82-%CE%B8%CE%B5%CF%81%CE%B1%CF%80%CE%B5%CE%AF%CE%B5%CF%82/%CF%80%CF%81%CF%8C%CF%83%CF%89%CF%80%CE%BF/facelift/itemlist/category/16-%CF%80%CE%BB%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AE-%CF%83%CF%84%CE%AE%CE%B8%CE%BF%CF%85%CF%82?start=12#sigProId14c2f65c84
| ΥΨΟΣ | 1.73 |
| ΒΑΡΟΣ | 60 kg |
| ΕΝΘΕΜΑ | 250 cc |
| ΤΕΧΝΙΚΗ | Μυοδιαχωριστική διπλού επιπέδου τεχνική (Muscle – splitting Dual plane) |
| ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ | Ψευδοπτωτικός Μαστός |
https://www.rodopoulou.gr/%CE%B5%CF%80%CE%B5%CE%BC%CE%B2%CE%B1%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AD%CF%82-%CE%B8%CE%B5%CF%81%CE%B1%CF%80%CE%B5%CE%AF%CE%B5%CF%82/%CF%80%CF%81%CF%8C%CF%83%CF%89%CF%80%CE%BF/facelift/itemlist/category/16-%CF%80%CE%BB%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AE-%CF%83%CF%84%CE%AE%CE%B8%CE%BF%CF%85%CF%82?start=12#sigProId0d185bee6f
Ακολουθήστε μας
