Πλαστική Στήθους
| ΥΨΟΣ | 1,73 |
| ΒΑΡΟΣ | 60 kg |
| ΕΝΘΕΜΑ | 310 cc |
| ΤΕΧΝΙΚΗ | Μυοδιαχωριστική διπλού επιπέδου τεχνική (Muscle – splitting Dual plane) |
| ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ | Μικρή πτώση |
https://www.rodopoulou.gr/%CE%B5%CF%80%CE%B5%CE%BC%CE%B2%CE%B1%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AD%CF%82-%CE%B8%CE%B5%CF%81%CE%B1%CF%80%CE%B5%CE%AF%CE%B5%CF%82/%CF%80%CF%81%CF%8C%CF%83%CF%89%CF%80%CE%BF/facelift/itemlist/category/16-%CF%80%CE%BB%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AE-%CF%83%CF%84%CE%AE%CE%B8%CE%BF%CF%85%CF%82?start=6#sigProId3b3787a7d7
| ΥΨΟΣ | 1,69 |
| ΒΑΡΟΣ | 60 kg |
| ΕΝΘΕΜΑ | 190 cc |
| ΤΕΧΝΙΚΗ | Υποπεριτονιακή (SubFascial) |
| ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ | pinch test >3cm |
https://www.rodopoulou.gr/%CE%B5%CF%80%CE%B5%CE%BC%CE%B2%CE%B1%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AD%CF%82-%CE%B8%CE%B5%CF%81%CE%B1%CF%80%CE%B5%CE%AF%CE%B5%CF%82/%CF%80%CF%81%CF%8C%CF%83%CF%89%CF%80%CE%BF/facelift/itemlist/category/16-%CF%80%CE%BB%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AE-%CF%83%CF%84%CE%AE%CE%B8%CE%BF%CF%85%CF%82?start=6#sigProId867e8dec7e
| ΥΨΟΣ | 1,63 |
| ΒΑΡΟΣ | 53 kg |
| ΕΝΘΕΜΑ | 290 cc |
| ΤΕΧΝΙΚΗ | Υποπεριτονιακή (SubFascial) |
| ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ | pinch test >3cm |
https://www.rodopoulou.gr/%CE%B5%CF%80%CE%B5%CE%BC%CE%B2%CE%B1%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AD%CF%82-%CE%B8%CE%B5%CF%81%CE%B1%CF%80%CE%B5%CE%AF%CE%B5%CF%82/%CF%80%CF%81%CF%8C%CF%83%CF%89%CF%80%CE%BF/facelift/itemlist/category/16-%CF%80%CE%BB%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AE-%CF%83%CF%84%CE%AE%CE%B8%CE%BF%CF%85%CF%82?start=6#sigProId934bbf1227
| ΥΨΟΣ | 1,70 |
| ΒΑΡΟΣ | 60 kg |
| ΕΝΘΕΜΑ | 310 cc |
| ΤΕΧΝΙΚΗ | Υποπεριτονιακή (SubFascial) |
| ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ | pinch test >3cm |
https://www.rodopoulou.gr/%CE%B5%CF%80%CE%B5%CE%BC%CE%B2%CE%B1%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AD%CF%82-%CE%B8%CE%B5%CF%81%CE%B1%CF%80%CE%B5%CE%AF%CE%B5%CF%82/%CF%80%CF%81%CF%8C%CF%83%CF%89%CF%80%CE%BF/facelift/itemlist/category/16-%CF%80%CE%BB%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AE-%CF%83%CF%84%CE%AE%CE%B8%CE%BF%CF%85%CF%82?start=6#sigProIdb3b42055c6
| ΥΨΟΣ | 1,63 |
| ΒΑΡΟΣ | 50 kg |
| ΕΝΘΕΜΑ | 230 cc |
| ΤΕΧΝΙΚΗ | Διπλού επιπέδου (Dual plane) |
| ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ | pinch test <3cm |
https://www.rodopoulou.gr/%CE%B5%CF%80%CE%B5%CE%BC%CE%B2%CE%B1%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AD%CF%82-%CE%B8%CE%B5%CF%81%CE%B1%CF%80%CE%B5%CE%AF%CE%B5%CF%82/%CF%80%CF%81%CF%8C%CF%83%CF%89%CF%80%CE%BF/facelift/itemlist/category/16-%CF%80%CE%BB%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AE-%CF%83%CF%84%CE%AE%CE%B8%CE%BF%CF%85%CF%82?start=6#sigProId463596b60c
| ΥΨΟΣ | 1.72 |
| ΒΑΡΟΣ | 60 kg |
| ΕΝΘΕΜΑ | 290 cc |
| ΤΕΧΝΙΚΗ | Διπλού επιπέδου (Dual plane) |
| ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ | pinch test <3cm |
https://www.rodopoulou.gr/%CE%B5%CF%80%CE%B5%CE%BC%CE%B2%CE%B1%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AD%CF%82-%CE%B8%CE%B5%CF%81%CE%B1%CF%80%CE%B5%CE%AF%CE%B5%CF%82/%CF%80%CF%81%CF%8C%CF%83%CF%89%CF%80%CE%BF/facelift/itemlist/category/16-%CF%80%CE%BB%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AE-%CF%83%CF%84%CE%AE%CE%B8%CE%BF%CF%85%CF%82?start=6#sigProId959ab3fce0
Ακολουθήστε μας
