Πλαστική Στήθους
| ΥΨΟΣ | 1.63 |
| ΒΑΡΟΣ | 55kg |
| ΕΝΘΕΜΑ | 250cc |
| ΤΕΧΝΙΚΗ | Υποπεριτονιακή (SubFascial) |
| ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ | pinch test >3cm |
https://www.rodopoulou.gr/%CE%B5%CF%80%CE%B5%CE%BC%CE%B2%CE%B1%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AD%CF%82-%CE%B8%CE%B5%CF%81%CE%B1%CF%80%CE%B5%CE%AF%CE%B5%CF%82/%CF%80%CF%81%CF%8C%CF%83%CF%89%CF%80%CE%BF/facelift/itemlist/category/16-%CF%80%CE%BB%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AE-%CF%83%CF%84%CE%AE%CE%B8%CE%BF%CF%85%CF%82?start=24#sigProIdebc46debd6
| ΥΨΟΣ | 1.60 |
| ΒΑΡΟΣ | 50kg |
| ΕΝΘΕΜΑ | 270cc |
| ΤΕΧΝΙΚΗ | Υποπεριτονιακή (SubFascial) |
| ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ | pinch test >3cm |
https://www.rodopoulou.gr/%CE%B5%CF%80%CE%B5%CE%BC%CE%B2%CE%B1%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AD%CF%82-%CE%B8%CE%B5%CF%81%CE%B1%CF%80%CE%B5%CE%AF%CE%B5%CF%82/%CF%80%CF%81%CF%8C%CF%83%CF%89%CF%80%CE%BF/facelift/itemlist/category/16-%CF%80%CE%BB%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AE-%CF%83%CF%84%CE%AE%CE%B8%CE%BF%CF%85%CF%82?start=24#sigProId1492f1aba7
| ΥΨΟΣ | 1.67 |
| ΒΑΡΟΣ | 52kg |
| ΕΝΘΕΜΑ | 310cc |
| ΤΕΧΝΙΚΗ | Υποπεριτονιακή (SubFascial) |
| ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ | pinch test >3cm |
https://www.rodopoulou.gr/%CE%B5%CF%80%CE%B5%CE%BC%CE%B2%CE%B1%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AD%CF%82-%CE%B8%CE%B5%CF%81%CE%B1%CF%80%CE%B5%CE%AF%CE%B5%CF%82/%CF%80%CF%81%CF%8C%CF%83%CF%89%CF%80%CE%BF/facelift/itemlist/category/16-%CF%80%CE%BB%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AE-%CF%83%CF%84%CE%AE%CE%B8%CE%BF%CF%85%CF%82?start=24#sigProIdb06358fe75
| ΥΨΟΣ | 1.62 |
| ΒΑΡΟΣ | 60kg |
| ΕΝΘΕΜΑ | 350cc |
| ΤΕΧΝΙΚΗ | Μυοδιαχωριστική διπλού επιπέδου τεχνική (Muscle – splitting Dual plane) |
| ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ | Ψευδοπτωτικός Μαστός |
https://www.rodopoulou.gr/%CE%B5%CF%80%CE%B5%CE%BC%CE%B2%CE%B1%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AD%CF%82-%CE%B8%CE%B5%CF%81%CE%B1%CF%80%CE%B5%CE%AF%CE%B5%CF%82/%CF%80%CF%81%CF%8C%CF%83%CF%89%CF%80%CE%BF/facelift/itemlist/category/16-%CF%80%CE%BB%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AE-%CF%83%CF%84%CE%AE%CE%B8%CE%BF%CF%85%CF%82?start=24#sigProIdbd2c7d1876
| ΥΨΟΣ | 1.70 |
| ΒΑΡΟΣ | 62kg |
| ΕΝΘΕΜΑ | 310cc |
| ΤΕΧΝΙΚΗ | Διπλού επιπέδου (Dual plane) |
| ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ | Ψευδοπτωτικός Μαστός (Δεξιά θηλή πιο έξω και κάτω σε σχέση με την αριστερή. Η ασθενής δεν ήθελε να το διορθώσει.) |
https://www.rodopoulou.gr/%CE%B5%CF%80%CE%B5%CE%BC%CE%B2%CE%B1%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AD%CF%82-%CE%B8%CE%B5%CF%81%CE%B1%CF%80%CE%B5%CE%AF%CE%B5%CF%82/%CF%80%CF%81%CF%8C%CF%83%CF%89%CF%80%CE%BF/facelift/itemlist/category/16-%CF%80%CE%BB%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AE-%CF%83%CF%84%CE%AE%CE%B8%CE%BF%CF%85%CF%82?start=24#sigProIdbef027cef5
| ΥΨΟΣ | 1,72 |
| ΒΑΡΟΣ | 58 kg |
| ΕΝΘΕΜΑ | 270 cc |
| ΤΕΧΝΙΚΗ | Υποπεριτονιακή (SubFascial) |
| ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ | pinch test >3cm |
https://www.rodopoulou.gr/%CE%B5%CF%80%CE%B5%CE%BC%CE%B2%CE%B1%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AD%CF%82-%CE%B8%CE%B5%CF%81%CE%B1%CF%80%CE%B5%CE%AF%CE%B5%CF%82/%CF%80%CF%81%CF%8C%CF%83%CF%89%CF%80%CE%BF/facelift/itemlist/category/16-%CF%80%CE%BB%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AE-%CF%83%CF%84%CE%AE%CE%B8%CE%BF%CF%85%CF%82?start=24#sigProId4e80727fb2
Ακολουθήστε μας
